Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

TCM Herbs Kúzlo prvej pomoci 100 tbl.

Novinka

TCM Herbs Kúzlo prvej pomoci 100 tbl. Zväčšiť
Výživový doplnok.

15,83 € s DPH

TCM Herbs

Dostupnosť: Skladom

Balenie: 100 tabliet / 30 g (100% prírodná, jedinou spojivovou látkou je prírodná celulóza max. do 1%; vyrobené z koncentrovaných bylín v pomere 5:1, tzn. že pri výrobe je použitých 5 g sušených bylín na 1 g bylinných tabliet )

Dávkovanie: 4 bylinné tablety 3x denne, deti od 3 rokov 2 tablety 3x denne, zapiť vodou.

Všeobecne sa užívajú v Číne byliny tak, že deti do 4 rokov užívajú 1/4 dávky dospelého, tj 3 x 1 – 2 tbl, deti od 5 do 12 rokov užívajú 1/2 dávky dospelého, tj 3x2 – 4 tbl a dospelí potom 3 x 4 - 8 tbl denne. Inak v akútnom štádiu ťažkostí a podľa intenzity ťažkostí sa dávka v Číne zvyšuje na 2 – 3 x denné dávky, po zlepšení problémov sa zase znižuje – všetko je vždy individuálne! V prípade vynechania či zabudnutia jednotlivej dávky je možné užiť nasledujúcu dávku v dvojnásobnom množstve (napr. pri opomenutí rannej dávky 4 tabliet si na poludnie možno vziať 8 tabliet, rovnako tak namiesto 3x denne 4 tablety je možné užiť ráno a večer 2x6 tabliet a pod.). Tablety by sa mali užívať najlepšie 15 minút pred jedlom alebo 30 minút po jedle (neznamená nutne byť najedený!).

Zloženie bylinnej zmesi Kúzlo prvej pomoci (1 g vyrobený z 5 g bylín):

  • Da zao (Jujuba čínska - plod)
  • Bai shao (Pivonka bielokvetá - koreň)
  • Gui zhi (Škoricovník čínsky - vetvička)
  • Sheng jiang (Zázvor obyčajný - podzemok)
  • Zhi gan cao (Sladkého drievka - uprav. koreň)
  • Mikrokryštalická celulóza (MCC) 1 %

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 15-25 °C. Chráňte pred mrazom. Neodporúča sa užívať v dobe menštruácie, pretože u niektorých žien môže zvýrazniť či predĺžiť menštruačné krvácanie (podľa svojho účinku "rozprúdujúca stagnáciu"). Nepoužívať (podľa tradičnej čínskej medicíny) v prípade tehotenstva.

Zdroj: www.patentnimedicina.cz

TCM Herbs® bola založená v roku 2001 MUDr. Petrom Hoffmannom, ktorý je tiež majiteľom tejto firmy, ktorá vlastní dovozné práva na import 100% prírodných bylinných produktov z Číny a z Belgicka (Taiwan). Ako už názov napovedá, skratka TCM (Traditional Chinese Medicine) znamená vo svete tradičnú čínsku medicínu a Herbs zase byliny. Spoločnosť vyvinula svoje know how, ktoré MUDr. Petr Hoffmann získal dlhoročnými skúsenosťami vo svojej praxi v tomto odbore a jeho liečebné postupy sú duchovným vlastníctvom a devízou tejto spoločnosti. Firma sa zaoberá tradičnou čínskou medicínou a jej bylinnými produktmi, tj. Dovozom, vývozom, maloobchodným a veľkoobchodným predajom, distribúciou a zásielkovou službou, publikačnou činnosťou, školením, propagáciou v médiách a poradenskou činnosťou v oblasti tradičnej čínskej medicíny.

Dodávateľ: TCM Herbs, s.r.o., U Čierne veže 315/6, 370 01, České Budějovice - České Budějovice 1

Zdroj: www.patentnimedicina.cz

Napísať recenziu

TCM Herbs Kúzlo prvej pomoci 100 tbl.

TCM Herbs Kúzlo prvej pomoci 100 tbl.

Výživový doplnok.

Produkty v rovnakej kategórii