Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Lifefood Lifebar - Čokoládová BIO RAW 47 g

Novinka

Lifefood Lifebar - Čokoládová BIO RAW 47 g Zväčšiť
Čokoládový Lifebar obsahuje tie najkvalitnejšie kakaové bôby a vďaka kombinácii s ďatľami, vanilkou a oriešky prináša skutočne čokoládovou extázu.

1,35 € s DPH

Lifefood

Dostupnosť: Skladom

Lifebar raw & bio energetické tyčinky sú skvelým zdrojom zdravé energie pre každú príležitosť. Tyčinky sú ručne vyrábané z tých najlepších tepelne nespracovaných bio surovín pri teplote do 45 ° C, vďaka čomu si uchovávajú maximum prirodzených výživných látok.

Tyčinky Lifebar poskytujú škálu dôležitých látok, vitamínov a minerálov, ktoré potrebujete pre dobrodružstvo každodenného života. Na cestách, v kancelárii alebo do telocvične, Lifebar sú vhodné nielen pre rýchle doplnenie energie, ale aj pre maškrtné jazýčky, pre malé i veľké. Majte vždy po ruke zdravú a výživnú desiatu!

  • Tyčinky obsahujú iba prémiové ingrediencie v raw & bio kvalite: oriešky, semienka a sušené ovocie
  • Sú sladené výlučne sušeným ovocím
  • Neobsahujú rafinovaný cukor, umelé sladidlá ani stužené tuky, éčka
  • Vysoký obsah vlákniny, nízky obsah sodíka
  • Koncentrovaná porcie vitamínov, minerálov, enzýmov a stopových prvkov v tej najprirodzenejšej podobe
  • Vhodné na cesty, pri výkone, do kancelárie aj pri športe

Zloženie: ďatle * (54%), orechy * (30%; raw kešu *, mandle *, pasta z lieskových orieškov *), raw čokoláda * (15,5%; kakaový prášok nepražený *, nepražené kakaové bôby *, raw kakaové maslo *, obsah kakaovej sušiny 100%, obsah kakaového masla 35%), mletá vanilka *.

* = Produkt ekologického poľnohospodárstva

Môže obsahovať stopy iných orechov a sezamu. Môže obsahovať kúsky škrupín a kôstok.

Balenie: 47 g

Sme česká firma, ktorá je priekopníkom, leadrom a inovátorom v oblasti RAW FOOD (živé stravy) v Českej republike i v zahraničí. Už 12 rokov pre vás vyrábame prvotriedne RAW produkty v tej najvyššej BIO kvalite, ktoré posilňujú vaše zdravie, vitalitu a radosť zo života. Navyše majú skvelú chuť. Produkty sú plné životnej energie, živín, vitamínov, minerálov a enzýmov v pôvodnej teplom neznehodnotené kvalite. Naším zámerom je skrze ne podporovať zdravý, radostný, udržateľný a vedomý život na planéte Zem.

Lifefood je česká spoločnosť, ktorú založila ju Tereza Havrlandová v roku 2006, v čase, keď bol koncept raw food prakticky neznámy. Dnes je spoločnosť najväčším svetovým výrobcom raw food čo sa týka šírky produktových radov, spracováva suroviny z rozmanitých kútov planéty a jej produkty milujú ľudia na celom svete. V premyslené symbióze funguje prepojenie unikátnych technológií, dlhoročné know how a dôraz na ručnú prácu. Pritom všetko mohlo byť celkom inak.

Napísať recenziu

Lifefood Lifebar - Čokoládová BIO RAW 47 g

Lifefood Lifebar - Čokoládová BIO RAW 47 g

Čokoládový Lifebar obsahuje tie najkvalitnejšie kakaové bôby a vďaka kombinácii s ďatľami, vanilkou a oriešky prináša skutočne čokoládovou extázu.

Produkty v rovnakej kategórii