Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Imunotop Anthogenol OPC 60 cps.

Novinka

Imunotop Anthogenol OPC 60 cps. Zväčšiť
Výživový doplnok. ANTHOGENOL® je pôvodný francúzsky OPC antioxidant, vyvinutý Prof. Masqueliérom. ANTHOGENOL® je patentovaný, prírodný, bezpečný produkt s vysokou výživnou hodnotou.

31,25 € s DPH

Imunotop

Dostupnosť: Skladom

Účinnou látkou prípravku ANTHOGENOL® je suchý prášok obsahujúci Flavan-3-ol v jednoduchej a kondenzovanej forme až po pentametre (oligomerické procyanidíny - oligomer proanthokyanidín - prokyanidolické oligoméry - nazývané tiež OPC antitisant). Maritima.

Zrnká hroznového vína Vitis Vinifera

  • Kontrola telesnej hmotnosti - celulitída.
  • Normálna funkcia obehovej sústavy - antioxidant.
  • Normálny stav pokožky.
  • Normálna činnosť cievnej sústavy - ťažké nohy.

Kôra francúzskej pobrežnej borovice Pinus Maritima

  • Normálna činnosť cievnej sústavy - mikrocirkulácia.
  • Antioxidant.

Dávkovanie: 1 - 4 kapsule denne. Užívajte na lačný žalúdok alebo medzi jednotlivými jedlami. Zapite pohárom vody alebo džúsu. Vyhnite sa zapíjaniu nápojmi bohatými na proteíny (napr. mlieko). Dodržujte pitný režim.

Zloženie: 1 kapsula prípravku ANTHOGENOL® obsahuje:

  • Masquelier Original OPCs - 50 mg (bioflavonoidy získané zo zrniek hroznového vína Vitis Vinifera) - toto množstvo zodpovedá cca 9.000 mg bežného sušeného extraktu z hroznového vína (grape seed extract).
  • Masquelier French Pine Bark Complex - 5 mg (extrakt získaný z francúzskej pobrežnej borovice Pinus Maritima) - toto množstvo zodpovedá cca 625 mg bežného sušeného extraktu z kôry borovice.
  • Mikrokryštalická celulóza - 195 mg (pomocná látka - nerozpustná vláknina, ktorá vďaka svojej schopnosti viazať nielen vodu, ale aj toxické látky, účinne prispieva k očiste organizmu).
  • HPMC (Hydroxypropylmetylcelulóza) - 75 mg (pomocná látka - zaručuje správnu rozpustnosť kapsule v organizme).

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené deťom, tehotným a dojčiacim ženám. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nepoužívať pokiaľ je obal poškodený alebo chýba. Uskladňovať v suchu pri izbovej teplote, aj po otvorení. Uchovávať mimo dosahu detí. Prípravok nie je náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu

Balenie: 60 kapsúl

Imunotop je na trhu od roku 2002. Od tej doby prešli veľkým vývojom a zmenami. Jedno však zostáva stále rovnaké. Ich cieľ - pomôcť ľuďom predchádzať zdravotným problémom a učiť je v starostlivosti o zdravie. Imunotop prípravky patrí k svetovej špičke. Výber sortimentu starostlivo zvažujú a opierajú sa o svetové skúsenosti. Produkty sú čisto prírodné a bez genetickej modifikácie (GMO Free). Zaručujú maximálnej vstrebateľnosť obsiahnutých látok a rýchly nástup účinku.

Dodávateľ: IMUNOTOP CZ s.r.o., Prirodnilekarna.cz, U Červeného mlyna 616/14, Ponava, 612 00 Brno

Napísať recenziu

Imunotop Anthogenol OPC 60 cps.

Imunotop Anthogenol OPC 60 cps.

Výživový doplnok. ANTHOGENOL® je pôvodný francúzsky OPC antioxidant, vyvinutý Prof. Masqueliérom. ANTHOGENOL® je patentovaný, prírodný, bezpečný produkt s vysokou výživnou hodnotou.

Produkty v rovnakej kategórii