Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Aromatica Nechtíková masť s peruánskym balzamom 50 ml

Novinka

Výpredaj!

Aromatica Nechtíková masť s peruánskym balzamom 50 ml Zväčšiť
Nechtíková masť s peruánskym balzamom

4,31 € s DPH

-0,79 €

5,10 € s DPH

Aromatica

Dostupnosť: Skladom

Balzam je cenný predovšetkým pre svoje antiseptické vlastnosti, výborne regeneruje poškodenú pleť, napríklad po popáleninách či iných drobných poraneniach. Peruánsky balzam spolu so škoricovým olejom prehrievajú a prekrvujú pokožku, čo možno oceniť napríklad pri masáži unavených nôh. Masť vďaka kombinácii prírodných olejov a živíc veľmi príjemne vonia po čokoláde a škoricu.

Zloženie: bravčová masť, včelí vosk žltý, nechtík lekársky, peruánsky, vitamín E acetát, propylénglykol, škoricový esenciálny olej

  • Bravčová masť tvorí masťový základ. Vyznačuje sa veľmi dobrou kožnou znášanlivosťou, svojim zložením sa podobá lipidovému zastúpenie v pokožke. Je vhodným nosným médiom pre ďalšie účinné látky.
  • Nechtík lekársky je známy svojimi hojivými účinkami na kožu, podporuje jej regeneráciu a priaznivo pôsobí pri hojení jaziev, drobných odrenín a slnkom postihnutú pokožku.
  • Peruánsky balzam má protibakteriálne a protiplesňový účinok. Je súčasťou mnohých liečiv na vonkajšie použitie, najmä pre liečbu ekzémov dolných končatín, hemoroidov, omrzlín a spálenín.

INCI: Adeps Suillus, Cera Flava, Calendula Officinalis, Myroxylon pereirae Resin, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Cinnamomum Cassia Oil, Cinnamal *, Benzyl Alcohol *, Benzyl Benzoate *, BenzylCinnamate *. (* Súčasť prírodných esenciálnych olejov)

Balenie: 50 ml

Aromatica sa od roku 1992 sa venuje výrobe prírodnej kozmetiky a doplnkov stravy podľa tradičných receptúr, ktoré poznali už naše babičky. Základné rady produktov firmy - sú masti, tinktúry, sirupy a čaju, vyrábané z pokiaľ možno rovnakých surovín a pomocou pokiaľ možno rovnakých "technológií", ktoré pri výrobe používala každá vtedajší mastičkářka.

Napísať recenziu

Aromatica Nechtíková masť s peruánskym balzamom 50 ml

Aromatica Nechtíková masť s peruánskym balzamom 50 ml

Nechtíková masť s peruánskym balzamom

Produkty v rovnakej kategórii