Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

PERFUMED PRAGUE - YUZU, MÄTA, VETIVER, CÉDR, TABAK 180 ml

Novinka

PERFUMED PRAGUE - YUZU, MÄTA, VETIVER, CÉDR, TABAK 180 ml Zväčšiť
Rafinovaná svieža súhra vôní, ktorá hreje a chladí zároveň.

16,63 € s DPH

PERFUMED PRAGUE

Dostupnosť: Na dotaz

Je ako otvorené okno do zelene záhrady, ktorej hustou džungľou dovnútra preniká ospalé slnko aj chladný ranný vzduch, poznačený rosou a mätou piepornou. Zo vzdialeného kúta sem súčasne dolieha aróma plodov yuzu, malého citrusového zázraku, ktorý svojou sviežosťou nemá konkurenciu. Po chvíli dovnútra vstupuje drevitý céder, ktorý vzletnú šťavnatosť mierni do zemitosti, kde sa harmonicky stretáva s tabakom, santalom a vetiverom

Veľkosť: výška 8,3 cm, priemer 6,5 cm

Objem: 180 ml

Zloženie: prírodný vosk, sklo, bavlnený knôt, jemný vonný olej

Doba horenia: až 40 hodín

Vonné tóny: yuzu, mäta, vetiver, cédrové drevo, tabak

Použitie: Sviečku majte zapálenú po takú dobu, aby sa vosk rozpustil až po okraje nádobky – zabráni to tvoreniu tunela. Sviečka môže horieť maximálne 3-4 hodiny. Pred ďalším zapálením sviečky počkajte, kým vosk úplne nevychladne. Pred každým použitím pristrihnite knôt na dĺžku asi 5 mm (odporúčame použiť nožnice na knôt).

Udržateľnosť: A pretože nám záleží na udržateľnosti, vždy u nás môžete využiť obľúbenú službu možnosti vrátenia sviečok po ich vyhorení. Jednoducho nám ich prineste do nášho showroomu, my ich ďalej zužitkujeme a vy si novú sviečku môžete zaobstarať so zľavou. Alebo prázdne obaly ďalej použite podľa svojej fantázie – napríklad ako nádobku na šperky alebo mini kvetináč.

Prvé vonné štúdio v Prahe.

PERFUMED PRAGUE sa inšpiroval konceptom známym zo svetových metropol, upravil ho do vlastnej podoby av roku 2016 založil prvé štúdio v Prahe, kde je možné si vytvoriť vlastnú vôňu. Môžete privoňať k čistým vonným tónom z presláveného mesta Grasse a objaviť ich kúzlo tak, ako ich nepoznáte.

Stavajú na menej známych vôňach a ich nevšedných kombináciách. Tvoria tiež sójové sviečky, interiérové vône či vonné vosky. Vosk, ktorý používajú, je vegánsky, rozložiteľný a netoxický. Dôraz na udržateľnosť dbajú aj pri voľbe obalov - tie je možné po dohorení sviečky využiť napr. ako dózu či vázičku alebo obal priniesť do štúdia a nechať ho znova naplniť.

Dodávateľ: Perfumed Prague HOME. Milady Horákovej 51 Praha 7, Holešovice

Napísať recenziu

PERFUMED PRAGUE - YUZU, MÄTA, VETIVER, CÉDR, TABAK 180 ml

PERFUMED PRAGUE - YUZU, MÄTA, VETIVER, CÉDR, TABAK 180 ml

Rafinovaná svieža súhra vôní, ktorá hreje a chladí zároveň.

Produkty v rovnakej kategórii