Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Woodwick Trilogy Cozy Cabin svíčka loď 453.6 g

Novinka

Výpredaj!

Woodwick Trilogy Cozy Cabin svíčka loď 453.6 g Zväčšiť
Útulná chata.

WoodWick®

Dostupnosť: Skladom

Evening Bonfire - Príjemná vôňa lesa prinášajúca spomienky na chladné noci okolo tlejúceho ohňa s najbližšími priateľmi. Oudwood - Stáročia uznávaná živica stimuluje myseľ svojou nenapodobiteľne hrejivou sladkou a korenistou korenenou vôňou. Wood Smoke - Vôňa cédra a horúcich uhlíkov vytvorí nostalgický pocit horiaceho praskajúceho ohňa.

Obľúbené balenie sviečok pre extra senzačný zážitok z vône a plamienka. Vďaka jedinečnému knôtu HEARTHWICK® FLAME prináša tento typ sviečky zážitok dokonalého pohodlia pri horiacom krbe. Jemný zvuk praskania a dlhý tancujúci plameň vytvára neopakovateľnú atmosféru. Vôňa prebúdza vaše najkrajšie spomienky a vytvára nové, a to v prívetivom a útulnom prostredí. Nie je to len sviečka, je to zážitok – pretože domov je tam, kde horí oheň.

Doba horenia: 30-40 hod.

TIP: Rozpustite sviečku vždy až ku kraju, nechajte ju horieť 3-4 hodiny

Zloženie: zmes prémiového parafínu a sójového vosku s vysoko koncentrovanými vôňami zaisťuje čisté horenie bez nepríjemných zvyškov. Vonné esencie boli starostlivo vybrané, aby naplnili miestnosť dlhotrvajúcou vôňou. Otvorený tvar sviečky zvyšuje plochu odparovania vonných esencií z voskového jazierka a zaisťuje rovnomerný vonný zážitok.

Hmotnosť: 453.6 g

Od roku 2006 vám značka WoodWick® prináša krásne vône, ktoré potešia všetky zmysly, a to s typickým dreveným knôtom, ktorý pri horení praská a dodáva zážitku z pálenia vonných sviečok jedinečný dotyk útulnej atmosféry. Sviečky WoodWick® sú sofistikovaným doplnkom s jedinečnou vôňou, prezentovanú v elegantných pohároch a "lodiach" v tvare elipsy.

Napísať recenziu

Woodwick Trilogy Cozy Cabin svíčka loď 453.6 g

Woodwick Trilogy Cozy Cabin svíčka loď 453.6 g

Útulná chata.

Produkty v rovnakej kategórii