Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Imunotop Magnesium Oil s MSM 200 ml

Novinka

Imunotop Magnesium Oil s MSM 200 ml Zväčšiť
"Magnéziový olej" z prírodného zdroja, získavaný z morského dna Zechstein obohatený o MSM.

21,25 € s DPH

Imunotop

Dostupnosť: Skladom

Olej je vhodný na premazávanie bolestivých kĺbov a svalov.

Použitie: Denná dávka 2,5 ml (pol kávovej lyžičky = 5-10 strekov) obsahuje 257 mg elementárneho horčíka a 312 mg MSM. V prípade zranenia môžete aplikovať častejšie. Olej naneste ráno a večer na potrebné časti tela a zľahka vmasírujte do pokožky. Nechajte vstrebať. Po aplikácii sa môže objaviť ľahké začervenanie alebo brnenie pokožky, ktoré je prechodné. Pokiaľ trvá dlhšie ako 20 minút, olej spláchnite sprchou.

Zloženie: Aqua, Dimetyl Sulfone - metylsufonylmetán (MSM), Magnesium Chloride (chlorid horečnatý), Magnesium Sulfate (síran horečnatý), Potassium Chloride (chlorid draselný), Sodium Chloride (chlórdi sodný), Calcium.

MSM je vo vode rozpustná biela kryštalická organická zločenina síry priaznivo pôsobiaca na kĺby.

Upozornenie: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte v oblasti očí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Nepoužívajte na čerstvo oholenú či poranenú pokožku. Vyhýbajte sa ekzematickým ložiskám.

Imunotop je na trhu od roku 2002. Od tej doby prešli veľkým vývojom a zmenami. Jedno však zostáva stále rovnaké. Ich cieľ - pomôcť ľuďom predchádzať zdravotným problémom a učiť je v starostlivosti o zdravie. Imunotop prípravky patrí k svetovej špičke. Výber sortimentu starostlivo zvažujú a opierajú sa o svetové skúsenosti. Produkty sú čisto prírodné a bez genetickej modifikácie (GMO Free). Zaručujú maximálnej vstrebateľnosť obsiahnutých látok a rýchly nástup účinku.

Dodávateľ: IMUNOTOP CZ s.r.o., Prirodnilekarna.cz, U Červeného mlyna 616/14, Ponava, 612 00 Brno

Napísať recenziu

Imunotop Magnesium Oil s MSM 200 ml

Imunotop Magnesium Oil s MSM 200 ml

"Magnéziový olej" z prírodného zdroja, získavaný z morského dna Zechstein obohatený o MSM.

Produkty v rovnakej kategórii