Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Missiva Snehulienka - hrejivý gél 200 ml

Novinka

Missiva Snehulienka - hrejivý gél 200 ml Zväčšiť
Hrejivý gél s gaštanom a arnikou.

9,34 € s DPH

Missiva

Dostupnosť: Skladom

Výrobok obsahuje:

  • extrakt gaštanu, ktorý má výrazné protizápalové účinky, podieľa sa na zvyšovaní elasticity cievnych stien a zvyšuje obehovú rýchlosť prúdenia krvi, zlepšuje žilový odtok a tým zabraňuje vzniku opuchov
  • extrakt arniky pôsobí proti pomliaždeninám, zlepšuje žilovú nedostatočnosť, má hojivé a protizápalové účinky, pri vonkajšom použití zvyšuje miestne prekrvenie a zvyšuje výživu tkanív
  • modifikovaný vanilín, ktorý má hrejivý, prekrvujúci a uvoľňujúci účinok

Upozornenie: Nepoužívajte na poškodenú alebo poranenú pokožku. Vyvarujte sa kontaktu s očami a sliznicami. Len na vonkajšie použitie, nepoužívajte do zábalov. Neobsahuje konzervačné látky. Nepoužívajte pre deti mladšie ako 6 rokov.

Ingredients: Aqua, Alcohol Denat., Glycerín, Arnica Montana Extract, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Aesculus Hipposcastanum Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Carbomer, Vitis Vinifera (Grape) Leaf Extract, Potassium Sorbate, Sodium Benzo Sodium Hydroxide.

Firma sa zaoberá vzťahom človeka k prírode, vzťahom človeka k druhým ľuďom v rôznych situáciách, svojho vplyvu na ostatných ľudí a vzťahom človeka k sebe samotnému ak možnosti voľby každého jedinca.

V roku 1995 sa zameranie firmy rozšírilo o vývoj a výrobu produktov slúžiacich na udržiavanie čistoty a zdravia ľudského tela a obydlia v súlade s napĺňaním národného projektu Ekologicky šetrný výrobok. Firma vznikla z rýdzo českých zdrojov a dáva prácu českým občanom. Vznikol Club 21 , ktorý dáva ľuďom príležitosť zamyslieť sa nad tým, čo dáva príroda človeku a čo dáva človek prírode. Ľudia si odovzdávajú svoje skúsenosti s výrobkami 21. storočia, ktoré učia ľudí myslieť na budúcnosť svojich detí a budúcich generácií.

Filozofia produktov: produkty Club 21 sú vyrábané z obnoviteľných zdrojov, v super koncentrovanej podobe s ohľadom na životné prostredie (z jedného balenia 0,5 litra sa vodou zriedi jedenásť 0,5 litrových balení funkčného výrobku). Týmito úsporami vzniká vysoká kvalita produktov za veľmi priaznivú cenu.

Dodávateľ: Missiva spol. s.r.o, Pri kostole č. 6, Rtyně nad Bílinou 417 62

Napísať recenziu

Missiva Snehulienka - hrejivý gél 200 ml

Missiva Snehulienka - hrejivý gél 200 ml

Hrejivý gél s gaštanom a arnikou.

Produkty v rovnakej kategórii