Odběr novinek

Krízové kvapky (Rescue Remedy) 20 ml

Doplnok stravy.
Zľava Krizové kapky (Rescue Remedy) 20 ml Zobrazit většíZboží máme skladem

Bachovy originální květové esence

14,11 € (ušetříte 1,16 €)

12,95 €

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Zloženie: macerát kvetov rastlín Devätorník peniažtekový, Netýkavka žliazkatá, Bielalesné réva, bledavka Okoličné, Slíva čerešňová v pramenitej vode, konzervovanéglycerínom
  Dávkovanie: Užívajte 4 kvapky 4x denne. Zmiešajte s vodou či nakvapkajte priamo najazyk. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.
  Balenie: 10 ml
  Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí.

  ORIGINÁLNY Bachove kvetinové esencie sú vyrábané anglickú homeopatickú firmou Nelsons, s ktorou už Dr. Bach za svojho života spolupracoval a zásoboval ju svojimi materskými tinktúrami. Firma Nelsons, ktorá vlastní oficiálnu licenciu na plnenie a distribuovanie materských tinktúr Originálnych kvetových esencií Dr. Bacha, vyrába ročne milióny fľaštičiek, ktoré sa vyvážajú ďalej do viac ako 70 krajín sveta.

  Dodávateľ: Krystal Aquamarin s.r.o., Senovážné náměstí 978/23, 110 00, Praha - Nové Mesto

  Více informací

  Recenze

  Produkty v rovnakej kategórii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zistiť viac. close