Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Superionherbs danshen Q10 cardio 90 kapsúl

Novinka

Superionherbs danshen Q10 cardio 90 kapsúl Zväčšiť
Doplnok stravy. Synergická kombinácia extraktov a mikro živín pre normálnu funkciu srdca.

31,00 € s DPH

Superionherbs

Dostupnosť: Skladom

Synergická kombinácia extraktov a mikroživín pre normálnu funkciu srdca. Kombinácia extraktu z koreňa danshen, koenzýmu Q10 a vitamínov E a tiamínu je synergická kombinácia - pôsobenie jednotlivých zložiek sa vzájomne umocňuje. Tým sa zlepšuje rýchlosť a účinnosť vstrebávanie. Produkt je standartizovaný na 20% Kyseliny salvianolové.

Šalvia červenokořená: Salvia miltiorrhiza známa ako šalvia červenokořená, je kvitnúca rastlina pôvodom z Číny, Japonska, Kórei aj Mongolska. Patrí do čeľade hluchavkovitých. Korene rastliny obsahujú vyše 200 účinných látok, vitamínov, minerálov a antioxidantov. Medzi najdôležitejšie patrí Kyselina salvionolová a Tanshinony. Rastlina je typická svojím dužinatým a červeným koreňom. Listy majú modrú až purpurovú farbu. Keďže je súčasťou moderného čínskeho liekopisu je aj komerčne pestovaná.

Koenzým Q10: Konezym Q10 je zlúčenina podobná vitamínom. Pôsobí v mitochondriách buniek a prispieva ku konverzii energie z potravy do chemickej energie ATP a zodpovedá za "bunkové dýchanie".

Vitamín E: Prispieva k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Medzi vitamíny bol zaradený v roku 1922 ako piaty v poradí, preto nesie označenie E. Je rozpustný v tukoch a v tele sa môže pri nadbytku ukladať v tukových zásobách.

Tiamín: tiamín čiže vitamín B1 je vo vode rozpustný vitamín prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychickej činnosti. Podporuje normálnu funkciu srdca a prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu.

Zloženie:

  • Danshen 500 mg, extrakt z koreňa (20% Kyseliny salvianolové B)
  • Konezym Q10 10 mg
  • Vitamín E 14 mg
  • Tiamín 1,4 mg

Synergia:

  • Danshen v synergické kombinácii koenzýmu Q10, vitamínu E a Tiamínu.
  • Extrakt z koreňa šalvie je štandardizovaný na 20% Kyseliny salvianolové
  • bez plnidiel a konzervačných látok

Čistota:

  • extrakt sa pripravuje šetrnými postupmi bez použitia chemikálií
  • rastlinné kapsuly

Užívanie: 2-3 kapsule denne zapiť väčším množstvom vody

Upozornenie: Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Užívanie sa neodporúča ľuďom s liekmi na riedenie krvi. Ukladať mimo dosahu detí. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy.Skladujte v suchu do 25 ° C v uzavretom obale.

Balenie: 90 kapslí x ​​524 mg, čistá hm. extraktu 47 g

100% čistej extrakty, neobsahuje plnidlá ani konzervačné látky, rastlinné kapsuly.

Sme zastúpením britskej spoločnosti Pharmacopea Ltd. Naša extrakty z medicinálnych húb pochádzajú z plantáží liečivých rastlín v oblastiach, ktoré sú vďaka čistote prírodného prostredia na zozname UNESCO - v Číne a v Tibete, v oblasti Third Pole, Tibetan Plateau. Surovina pre Chitomax pochádza z čistých oblastí polárneho kruhu, konkrétne z Grónska. Suroviny pre Fenuprim potom z Izraela. Tieto prvotriedne suroviny sa spracovávajú pomocou najmodernejších technológií. Výsledkom sú vysoko kvalitné produkty so silnou účinnosťou.

Dodávateľ: PHARMACOPEA CZ s.r.o. - zastúpenie Pharmacopea Ltd. pre SR, Medziľahlá 326/1, 19000, Praha

Napísať recenziu

Superionherbs danshen Q10 cardio 90 kapsúl

Superionherbs danshen Q10 cardio 90 kapsúl

Doplnok stravy. Synergická kombinácia extraktov a mikro živín pre normálnu funkciu srdca.

Produkty v rovnakej kategórii