Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Jednorázová rouška pro chlapce 10 ks

Novinka

Jednorázová rouška pro chlapce 10 ks Zväčšiť
Rúška 3-vrstvová jednorázová s gumičkou, modrá

2,96 € s DPH

Pharma Activ

Dostupnosť: Skladom

Ústenka rúško MEDICAL 3-vrstvová jednorazová DIEVČENSKÉ 10ks

Obsah balenia: 10 kusov

Farba: modrá

Odporúča sa užívať tvárovú ústenka v prípade:

1. staráte Ak alebo máte kontakt s pacientmi alebo osobami s príznakmi respiračných infekcií
2. ak ste návštevníkom zdravotníckych zariadení, napr. Nemocnice, ambulancie a pod.
3. navštevujete Ak preplnená a zle vetraná miesta
4. ak pracujete v prašnom, znečistenom prostredí
5. ak pracujete v lekárni
6. v priebehu chrípkovej sezóny
7. ak ste alergickí na prach, peľ

Návod na použitie: Rúška sa užíva nasadením na tvár. Nasadenie musí byť vykonané tak, aby rúška úplne zakrývala nos a ústa používateľa. Nasadzovanie sa vykoná pomocou gumičiek. Pomocou ukazováka a prostredného prsta zatlačte nosovej sponu, roztiahnite masku dole k spodnej čeľuste. Tesnosť rúška a tým aj možná priepustnosť po jej obvode je závislá od spôsobu nosenia rúška a výrobca ju nezaručuje. Vyvarujte sa dotyku na plochu rúška a pre manipuláciu s ňou využívajte iba úchyty. Rúško z tváre skladajte opäť za gumičky, nedotýkajte sa jej plochy. Pred aj po manipulácii s rúškom si umyte ruky mydlom a vodou, prípadne dezinfekčným prostriedkom. Ak materiál javí známky degradácie, rúšku už nepoužívajte. Odporúčame vymeniť každé 4 hodiny. Zlikvidujte v súlade s predpismi miestnej samosprávy. Skladujte v suchom a vetranom prostredí od -20 ° C do 40 ° C.

Upozornenie: Pred použitím skontrolujte, či obal a maska nie sú poškodené. Ak je poškodený, nepoužívajte ho. Rúšku použite čo najskôr po otvorení obalu. Doba nosenia by nemala presiahnuť 4 hodiny. Nemožno prať. Ak sú v styku rúška fúzy užívateľa, bude dochádzať k netesnostiam. Nepoužívať v prostredí kde je znížené percento množstvo kyslíka, nepoužívajte vo výbušnom prostredí. Nevhodné pre deti do 3 rokov! Deti medzi 3 až 12 rokmi by mali byť pri nosení pod dohľadom.

Podmienky skladovania: Produkt musí byť skladovaný v miestnosti pri teplotách -20 až + 38 ° C a relatívnou vlhkosťou najviac 80%, dobrým vetraním, bez korozívnych plynov, protipožiarnym, vlhkostným, krysotěsným a hmyzom odolným zariadením a doba skladovania musia byť v súlade s platnosťou produktu.

Materiál: netkaná textília

Krajina pôvodu: Čína

European Representative: Michor Consulting and Trade Service GmbH, Vienna, Austria

Výrobok je zdravotníckym prostriedkom triedy I. podľa EN14683: 2019

Certifikácia

Firma PHARMA ACTIV využíva skúsenosti siahajúce mnoho storočí do minulosti. Pomocou pokročilej technológie a na základe dávnych tradícií prírodnej medicíny hľadáme najúčinnejšie spôsoby ochrany zdravia. Vďaka vedomostiam mnohých generácií vedcov z celého sveta sa učíme ako najlepšie ovplyvňovať ľudský organizmus tak, aby aj moderné ľudia mohli dosiahnuť harmóniu medzi svojím životom a prácou. S ohľadom na požiadavky každodenného životného rytmu našich zákazníkov je našou úlohou a snahou nájdenie prirodzené cesty k získaniu pokoja a sily, čiže zdravého a šťastného života.

Dodávateľ: Pharma Activ Czech s.r.o., Hlubinská 1385/12, 702 00, Ostrava - Moravská Ostrava

Napísať recenziu

Jednorázová rouška pro chlapce 10 ks

Jednorázová rouška pro chlapce 10 ks

Rúška 3-vrstvová jednorázová s gumičkou, modrá

Produkty v rovnakej kategórii