Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

EkoMedica Olej z oregana 50 ml

Novinka

Výpredaj!

EkoMedica Olej z oregana 50 ml Zväčšiť
Doplnok stravy. Oregano (pamajorán obyčajný) bolo oddávna používané ako veľmi užitočná rastlina, z neho získaný olej obsahuje cca 30 aktívnych zložiek.

11,84 € s DPH

-0,89 €

12,73 € s DPH

EkoMedica

Dostupnosť: Skladom

Oregano je tradične používané pre uľahčenie trávenie, pomáha udržiavať normálnu funkciu žlčníka, podporuje tvorbu i vylučovanie žlče. Priaznivo pôsobí na srdce a obehový systém, podporuje srdcovú funkciu, pevnosť a pružnosť cievnych stien, prispieva k udržiavaniu normálneho krvného tlaku.

Pozitívne ovplyvňuje dýchací systém a odolnosť organizmu, posilňuje imunitu. Je vhodný pre udržiavanie ženské prsného tkaniva a jej funkcie v optimálnom stave.

Zloženie: olivový olej extra virgin, olej z oregana (pamajorán obyčajný, Origanum vulgare) 20%.

Dávkovanie: Používať rozriedený, 1 - 5 kvapiek na 100 ml vody alebo šťavy 1 - 3 krát denne.
Priemerná denná dávka 6 kvapiek obsahuje 26 mg oreganového oleja.
Maximálna denná dávka 15 kvapiek obsahuje 65 mg oreganového oleja.

Skladovanie: Skladovať na suchom, chladnom a tmavom mieste. Chrániť pred priamym slnečným svetlom.

Balenie: 50 ml

Upozornenie: Doplnok stravy. Pred použitím pretrepať. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výrobok nie je určený na užívanie ako náhrada pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Nie je vhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Neužívať u osôb citlivých na ktorúkoľvek zložku výrobku.

Spoločnosť EkoMedica Czech, s.r.o. bola založená s cieľom priniesť zákazníkom produkty, ktoré sú pre ľudský organizmus maximálne šetrné a najlepšie vstrebateľné, bez vedľajších účinkov.

Všetky produkty EkoMedica sú vyrábané podľa vlastných receptúr a za najprísnejších noriem, bez konzervačných látok, prídavkov cukrov a farbív.

Naša technológia šetrné pasterizácie umožňuje zachovať vlastnosti aktívnych rastlinných zložiek a vysokú úroveň naturálnych vitamínov. Neustále reagujeme na požiadavky trhu a vedľa ponuky prírodných štiav ponúkame aj oleje a produkty v kapsuliach.

Napísať recenziu

EkoMedica Olej z oregana 50 ml

EkoMedica Olej z oregana 50 ml

Doplnok stravy. Oregano (pamajorán obyčajný) bolo oddávna používané ako veľmi užitočná rastlina, z neho získaný olej obsahuje cca 30 aktívnych zložiek.

Produkty v rovnakej kategórii