Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

CRANBERRY STAR 60 tobolek

Doprava zadarmo

Darček

Cranberry Star 60 tobolek Zväčšiť
Výživový doplnok. 

19,60 € s DPH

Starlife

Dostupnosť: Skladom

Vitamín C pomáha chrániť bunky pred oxidačným stresom. Ďalej podporuje tvorbu kolagénu, ktorý je dôležitý pre správnu funkciu ciev, kostí, chrupaviek, pokožky, ďasien a zubov, prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a obranyschopnosti organizmu. Jeho nezastupiteľná funkcia je vo zvyšovaní absorpcie železa a podpore normálneho energetického metabolizmu v tele. Vitamín C pomáha znižovať únavu a vyčerpanie a podieľa sa na regenerácii redukovanej formy vitamínu E. Podporuje imunitný systém počas intenzívneho fyzického výkonu aj po ňom. Vitamín E sa podieľa na ochrane buniek pred oxidačným stresom.
Zloženie 2 mäkké kapsuly: Kľukva veľkoplodá - cranberry - koncentrát 50:1, plod (Vaccinium macrocarpon) 8.400 mg; olej zo sójových bôbov; vitamín C (kyselina L-askorbová) 40 mg (50 % RVH*); vitamín E (D-alfa-tokoferylacetát) 5,46 mg (46 % RVH*); antioxidant: sojový lecitín; leštiaca látka: včelí vosk. Želatínová kapsula. RVH* = Referenčné výživové hodnoty denného príjmu vitamínov a minerálnych látok
Doporučené dávkovanie: 1 mäkká kapsula 2× denne.
Obsah: 60 sfg
Upozornenie: Vhodné pre deti od 3 rokov. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výživový doplnok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného údajom EXP na hornej strane obalu.  Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí. Skladujte a po otvorení uchovávajte na suchom a tmavom mieste. Výrobok sa nesmie používať, ako náhrada rozmanitej stravy.

Filozofiou Spoločnosti STARLIFE je si nebol Ludo zdravšiu a kvalitnejšími cestu životom. Zakladateľom a majiteľom Spoločnosti Starlife je Robert Změlík, olympijský víťaz v desaťboji z Barcelony, ktory sa na základe vlastných úspešných skusenost rozhodol vytvoriť široký sortiment účinných doplnkovú stravu. Produkty ŠÚ určené pre každého, kto si chce udrží Dobrú kondíciu, silu a vytrvalosť, kto si chce cielene uchovať skvelé zdravím a zlepšiť životné štýl seba ai svojim blízkym. Špičková kvalita produktov Spoločnosti Starlife je založená na unikátnej technológie spracovaním, ktora zaručujú maximálnu vstrebateľnosť obsiahnutých Latok (92-95%). Pre pulovr nebo vesta produkty je charakteristická vysoká účinnosť bez Nežiaduci vedľajších účinkovať a rýchly nástup účinkovať. Na Užívaním produktov nevzniká návyk. S pomocou produktov Spoločnosti Starlife dokáže Ľudský organizmus dosiahnuť harmóniu vo vsetkych Troch oblastiach - fyzickej, psychickej a emocionálnej. Základná rada produktov je zloženie z prírodných ingredienciám, ktorych dokonalá vyváženosť bola overená storočnými skusenost filozofia činskej dynastie Ming a umocnená východnej múdrosti, s poznatkami Najnovší vedeckých štúdií. Účinky produktov ŠÚ dlhotrvajúce a pretrvávajú ai po skončení ich používaním. Užívaním produktov Spoločnosti Starlife sa organizmus doslova Nabite energiu.

Dodávateľ: STARLIFE s.r.o., Husovo námestie 1702, 253 01, Hostivice

Napísať recenziu

CRANBERRY STAR 60 tobolek

CRANBERRY STAR 60 tobolek

Výživový doplnok. 

Produkty v rovnakej kategórii