Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Dědek Kořenář Bezinková zmes 50 ml

Novinka

Dědek Kořenář Bezinková zmes 50 ml Zväčšiť
Výživový doplnok. Pre normálnu činnosť nervovej sústavy pri strese a psychickej aj fyzickej vyčerpanosti.

10,08 € s DPH

Dědek kořenář

Dostupnosť: Skladom

Bezinková zmes obsahuje byliny, ktoré podporujú normálnu činnosť nervovej sústavy (kotvičník a srdcovník), udržujú svalový a telový tonus a energiu (kotvičník), napomáhajú telu adaptovať sa na stres a únavu, pomáhajú zachovávať kognitívnu a duševnú výkonnosť, pôsobia priaznivo na fyzický výkon a kondícii (rozchodnice), udržujú imunitu, podporujú čistiace mechanizmy v tele a chránia bunky ako antioxidant (čierny bez). Podporujú krvný obeh (srdcovník, rozchodnice). Zdravý krvný obeh a prekrvenie je dôležité pre optimálnu funkciu a reaktivitu nervového systému.

Dávkovanie: 1–2 čajové lyžičky rozmiešajte v 100–250 ml teplej alebo vlažnej vody či slabého čaju. Neodporúčame používať vodu minerálnu ani perlivú. Podávajte 3–4× denne mimo jedla. Vhodné aj na dlhodobé užívanie. Nápoj nie je vhodný na zapíjanie liekov. Určené na pitie po zriedení. Odporúčané riedenie pre nealkoholický nápoj je 1:156. Sediment bylinného pôvodu je prirodzenou vlastnosťou výrobku.

Zloženie: Alcohol (alc. max. 78% obj.), Aqua, Sambucus nigra (bez čierny), Rhodiola rosea (rozchodnica), Tribulus terrestris (kotvičník), Viola tricolor (masteška), Leonurus cardiaca (srdcovník).

Upozornenie: Doplnok stravy. Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote v dobre uzavretom obale mimo dosahu detí. Chráňte pred svetlom a mrazom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je náhradou pestrej stravy. Nie je určené deťom do 3 rokov.

Balenie: 50 ml

Dodávateľ: NOVY s.r.o., Přeloučská 226, 530 06, Pardubice - Staré Čívice

Napísať recenziu

Dědek Kořenář Bezinková zmes 50 ml

Dědek Kořenář Bezinková zmes 50 ml

Výživový doplnok. Pre normálnu činnosť nervovej sústavy pri strese a psychickej aj fyzickej vyčerpanosti.

Produkty v rovnakej kategórii