Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global
Autentická paella

Energy Drags imun 30 ml (dračia krv)

Náš TIP

Výpredaj!

Drags imun (dračí krev) 30 ml Zväčšiť
Doplnok stravy.

18,10 € s DPH

-7,90 €

26,00 € s DPH

Energy

Dostupnosť: Skladom

Zloženie: 100% živica Croton lechleri
Dávkovanie: Vnútorne užívame maximálne 10 kvapiek (0,5 ml) 1-3x denne, zapíjame vodou. Po 3 týždňoch užívania nasleduje 1 týždeň pauza. Pre podporu detoxikácie tela zvýšime príjem tekutín.
Balenie: 30 ml
Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace matky. Pred použitím pretrepte. Neobsahuje žiadne pridané konzervačné látky. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom.

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti Energy sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka Energy zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Dodávateľ: ENERGY GROUP, a.s., Trójska 201/39, 171 00 Praha 7

Napísať recenziu

Energy Drags imun 30 ml (dračia krv)

Energy Drags imun 30 ml (dračia krv)

Doplnok stravy.

Produkty v rovnakej kategórii