Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Grepofit 135 kapsúl

Náš TIP

Výpredaj!

Grepofit 135 kapslí Zväčšiť
Doplnok stravy.

12,56 € s DPH

-5,44 €

18,00 € s DPH

Energy

Dostupnosť: Skladom

Zloženie v 1 kapsuli:
  • Grapefruit (Citrónovník rajský, Citrus paradisi, extrakt z jadierok) 153,8 mg
  • Echinacea purpurová (Echinacea purpurea, extrakt) 18,5 mg
  • Ibištek sudánsky (Ibištek Rozelle, Slez africký, Hibiscus sabdariffa, extrakt) 12,3 mg
  • Šalvia lekárska (Salvia officinalis, silice) 3,7 mg
Prídavné látky:
sójový olej (plnivo), želatína (materiál kapsule), glycerín, voda, včelí vosk (plnivo), glycerol, monostearas (plnivo)
Dávkovanie:
Užívajte 2-2-1 kapsule denne. V akútnych prípadoch užívajte každú hodinu (maximálne 9 kapsúl denne). Po troch týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.
Balenie:
135 kapsúl - dávka na 1 mesiac
Upozornenie:
Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby precitlivené na včelie a sójové produkty. Počas užívania lieku sa odporúča zvýšiť príjem tekutín. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. ukladajte mimo odsah detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 15-25 ° C.

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti Energy sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka Energy zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Dodávateľ: ENERGY GROUP, a.s., Trójska 201/39, 171 00 Praha 7

Napísať recenziu

Grepofit 135 kapsúl

Grepofit 135 kapsúl

Doplnok stravy.

Produkty v rovnakej kategórii