Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Missiva Fytotonic - na posilnenie imunitného systému 72 ks

Novinka

Missiva Fytotonic - na posilnenie imunitného systému 72 ks Zväčšiť
Výživový doplnok. Koncentrovaný tekutý posilňujúci nápoj s bylinnými extraktmi - dávkovaný.

20,58 € s DPH

Missiva

Dostupnosť: Skladom

Koncentrovaný tekutý posilňujúci nápoj s bylinnými extraktmi - dávkovaný.

Dávkovanie: Nápoj je pre pohodlné a presné dávkovanie balený do vrecúšok po 10 gramoch. 1 vrecko = 1 dávka. Po otvorení vrecka rozrieďte jeho obsah v 100 ml teplej alebo studenej vody. Na bežné použitie odporúčame 1 – 2 dávky denne. Prvé ráno a druhú popoludní do 18 hodín. Deťom od 6 do 12 rokov 1 vrecko za deň do 100 ml vody. Určené pre osoby staršie ako 6 rokov. Ukladať mimo dosahu detí. Uchovávajte v chlade a tme pri teplote do 25 °C. Prípadná úsada pochádza z ovocného koncentrátu a nie je na závadu.

Fytotonic a látky v ňom obsiahnuté:

 • Výťažok z plodu ruže šípkovej – antioxidant – môže mať priaznivé účinky na mentálne zdravie a relaxáciu, tonizáciu tela a mysle, prirodzenú obranyschopnosť, imunitný systém a na dýchací systém.
 • Arónia čierna/ Jarabina čierna – Antioxidant
 • Žeriav vtáčí / Jarabina červená – Môže mať priaznivý vplyv na imunitu a osvieženie tela
 • Eleuterokok môže byť priaznivý – pre fyzické a duševné zdravie, pre prirodzenú obranyschopnosť, pre normálnu hladinu cukru v krvi a na dýchací systém

100 g výrobku priemerne obsahuje:

 • Energetická hodnota 669 kJ = 157 kcal
 • Tuky 1,3 g
 • Nenasýtené matné kyseliny < 0,1 g
 • Sacharidy 36,60 g
 • Z toho cukry 36,60 g
 • Bielkoviny (rastlinného pôvodu) 0,50 g
 • Soli 12,1 mg
 • Soľ je v potravine obsiahnutá výlučne v dôsledku prirodzene sa vyskytujúceho sodíka.

Ingredients: jablkový koncentrát, hroznový koncentrát, výťažok z plodu Ruže šípkové, výťažok z plodu Jarabiny červené a Jarabiny čierne, výťažok z koreňa Arálie mandžuskej, výťažok z koreňa Eleuterokoku ostnitého, Glukóza, Kyselina: kyselina citrónová.

Upozornenie: Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Výživový doplnok nie je náhradou pestrej stravy. Jedinečné spojenie účinkov európskej tradície a skúseností Ďalekého východu s rastlinnými extraktmi. Konzervované pasterizáciou. Prírodná farba, chuť a vôňa. Bez pridaného cukru. Počet sáčkov v balení: 72 kusov. Obsah vrecka 10 g. Minimálna trvanlivosť do: viď obal.

Hmotnosť balenia: 720 g

Firma sa zaoberá vzťahom človeka k prírode, vzťahom človeka k druhým ľuďom v rôznych situáciách, svojho vplyvu na ostatných ľudí a vzťahom človeka k sebe samotnému ak možnosti voľby každého jedinca.

V roku 1995 sa zameranie firmy rozšírilo o vývoj a výrobu produktov slúžiacich na udržiavanie čistoty a zdravia ľudského tela a obydlia v súlade s napĺňaním národného projektu Ekologicky šetrný výrobok. Firma vznikla z rýdzo českých zdrojov a dáva prácu českým občanom. Vznikol Club 21 , ktorý dáva ľuďom príležitosť zamyslieť sa nad tým, čo dáva príroda človeku a čo dáva človek prírode. Ľudia si odovzdávajú svoje skúsenosti s výrobkami 21. storočia, ktoré učia ľudí myslieť na budúcnosť svojich detí a budúcich generácií.

Filozofia produktov: produkty Club 21 sú vyrábané z obnoviteľných zdrojov, v super koncentrovanej podobe s ohľadom na životné prostredie (z jedného balenia 0,5 litra sa vodou zriedi jedenásť 0,5 litrových balení funkčného výrobku). Týmito úsporami vzniká vysoká kvalita produktov za veľmi priaznivú cenu.

Dodávateľ: Missiva spol. s.r.o, Pri kostole č. 6, Rtyně nad Bílinou 417 62

Napísať recenziu

Missiva Fytotonic - na posilnenie imunitného systému 72 ks

Missiva Fytotonic - na posilnenie imunitného systému 72 ks

Výživový doplnok. Koncentrovaný tekutý posilňujúci nápoj s bylinnými extraktmi - dávkovaný.

Produkty v rovnakej kategórii