Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Swiss NatureVia Laktobacílky Baby 60 sáčkov

Novinka

Swiss NatureVia Laktobacílky Baby 60 sáčků Zväčšiť
Doplnok stravy.

13,35 € s DPH

Swiss NatureVia

Dostupnosť: Skladom

Laktobacílky baby obsahujú unikátny komplex 5 vybraných kmeňov laktobacilov a bifidobaktérií ľudského pôvodu, ktoré sa prirodzene vyskytujú v dobre vyváženej črevnej mikroflóre malých detí. Laktobacílky baby možné užívať v priebehu i po užívaní antibiotík.
Aktívne zložky v 1 vrecúšku:
  • Lactobacillus rhamnosus 45%, Bifidobacterium infantis 15%, Bifidobacterium bifidum 10%, Lactobacillus casei 15%, Lactobacillus acidophilus 15% 1miliarda CFU
  • * inulín (prebiotická vláknina) 36mg

* CFU - počet živých probiotických mikroorganizmov (colony-forming unit) na konci doby trvanlivosti

Prídavné látky: maltodextrín, kukuričný škrob, fruktooligosacharidy, bakteriálne kultúry. Môže obsahovať mliečne zložky.
Dávkovanie: 1 vrecúško denne vysypať do vlažného dojčenského mlieka alebo do jedla. Zachovať odstup cca 2 hod. Od podania antibiotík.
Balenie: 60 sáčkov
Upozornenie: Doplnok stravy. U dojčiat do 3 mesiacov života je vhodné konzultovať užívanie akýchkoľvek probiotík s lekárom. Pri podávaní nie je vhodné užívanie ďalších prípravkov s probiotikami. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosahu detí.
V priebehu roka 2018 postupne dostanú všetky Vám dobre známe produkty predávané doteraz pod značkou Swiss Natural®nové atraktívnejšie obaly a zároveň novú značku NATUREVIA®. Nemení sa produkty ani zloženie, mení sa len značka.
SWISS HERBAL REMEDIES Ltd. je jedna z najväčších kanadských firiem, vyrábajúcich potravinové doplnky. Dodáva na trh viac než 500 vysoko kvalitných prírodných vitamínových prípravkov a bylinných extraktov vo forme tabliet a kapsúl. Už viac ako 40 rokov sú produkty spoločnosti Swiss Herbal Remedies Ltd. známej absolútnej kvalitou, vedecky starostlivo vybalancovaným zložením a dlhou trvanlivosťou. Spĺňajú požiadavky aj tých najnáročnejších spotrebiteľov. Spoločnosť neustále zdokonaľuje svoje prípravky s využitím najnovších poznatkov vedeckého výskumu. Produkty sú vyrábané najmodernejšou technológiou, zaručujúcou dodržanie najvyšších štandardov kvality od vstupných surovín až po finálny produkt. Produkty sú priebežne kontrolované nezávislými akreditovanými a štátom kontrolovanými laboratóriami. Tie overujú kvalitu a čistotu jednotlivých zložiek v produkte, vrátane ich trvanlivosti a stability. Všetky produkty spoločnosti Swiss Herbal Remedies Ltd. sú dodávané v nerozbitných, farmakologicky a ekologicky nezávadných vratných obaloch.
Dodávateľ: BIOVIT IMPEX CO.ČR, s.r.o., Sinkulova 683/34, 147 00, Praha - Podolí

Napísať recenziu

Swiss NatureVia Laktobacílky Baby 60 sáčkov

Swiss NatureVia Laktobacílky Baby 60 sáčkov

Doplnok stravy.

Produkty v rovnakej kategórii