Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global
Autentická paella

Alavis Celadrin 500 mg 60 kapslí

Novinka

Výpredaj!

Alavis Celadrin 500 mg 60 kapslí Zväčšiť
Celadrin je patentovaná zmes, ktorá obsahuje cetylované estery kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitovej a ďalších nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, ktoré inhibujú enzým 5 - lipooxigenázy podporujúcu oxidatívne a zápalové procesy.

16,17 € s DPH

-1,21 €

17,38 € s DPH

Alavis

Dostupnosť: Skladom

ALAVIS ™ Celadrin 500 mg je prírodný produkt, ktorý napomáha zvýšiť ochranu pred pôsobením prozápalových enzýmov, výrazne pomáha tlmiť bolestivosť kĺbov a zaisťuje priebežné zvlhčovanie kĺbovej chrupavky.

ALAVIS ™ Celadrin 500 mg podporuje efektívnejší transport a zabudovanie glukosamínu do buniek kĺbových chrupaviek - chondrocytov, vďaka čomu je rýchlejšie zahájený proces obnovy a regenerácie týchto tkanív. Obe zložky prípravku ALAVIS ™ Celadrin 500 mg sa metabolizujú v pečeni, na ktorých tkanivo majú protektívny (ochranný) účinok a odtiaľ vo forme lipoproteínov vstupujú do cieľových buniek.

Prípravok ALAVIS ™ Celadrin 500 mg obsahuje iba prírodné ingrediencie s klinicky overeným účinkom pre zníženie bolesti kĺbov a zlepšenie ich pohyblivosti. Jedná sa bezpečný a ľahko vstrebateľný produkt s rýchlym nástupom účinku, ktorý je vhodnou alternatívou liekov proti bolesti a zápalu (nesteroidných antireumatík).

Celadrin ™ je patentovo chránená látka, ktorá obsahuje derivát cetyl a zmes nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, najmä kyseliny myristovej, myristoolejovej a palmitovej.

ALAVIS ™ Celadrin 500 mg odporúčame podávať:

  • u psov a mačiek s osteoartrózou,
  • pri bolestiach chrbta (vertebrogénny algický syndróm),
  • pri natiahnutí či zápalu väzov a šliach (tendinitis, tendovaginitis, burzitis),
  • pri bolestiach svalov,
  • po úrazoch a ďalších zraneniach pohybového aparátu,
  • potlačenie bolesti kĺbov, väzov a šliach,
  • potlačenie zápalu,
  • pre zlepšenie pohyblivosti kĺbov a odstránenie ich stuhnutosti,
  • pre spomalenie deštrukcie kĺbov.

Zloženie v 1 tablete: 500 mg Celadrin ™

Prídavné látky: stearan horečnatý

Dávkovanie: Kapsule sa podávajú denne podľa odporúčaného dávkovania priamo do tlamy zvieraťa, s kúskom potravy alebo priamo do krmiva. Kapsule je možné rozložiť a na krmivo nasypať alebo primiešať. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky. Dávkovanie je možné podľa klinických obtiaží individuálne zvýšiť až na dvojnásobok.

Dávkovacia tabuľka:

Hmotnosť psa, mačkydenná dávka
Malá plemena psů a kočky 1 – 5 kg 1 kapsle
Malá plemena psů a kočky 5 – 15 kg 2 kapsle
Střední plemena psů 15 – 45 kg 3 kapsle
Velká plemena psů 45 a více kg 4 kapsle

Balenie: 60 kapsúl

Upozornenie: Veterinárny prípravok. Skladujte v uzavretej dóze na suchom mieste pri izbovej teplote.

Veterinárne prípravky ALAVIS ™ sú vyvinuté na podporu zdravia zvierat.

Veterinárne prípravky ALAVIS ™ sú v Českej republike v predaji už od roku 2003. Spĺňajú tie najnáročnejšie kritériá a pri ich výrobe je všetko smerované k dosiahnutiu tej najvyššej kvality a účinnosti.

Napísať recenziu

Alavis Celadrin 500 mg 60 kapslí

Alavis Celadrin 500 mg 60 kapslí

Celadrin je patentovaná zmes, ktorá obsahuje cetylované estery kyseliny myristovej, myristoolejovej, palmitovej a ďalších nasýtených a nenasýtených mastných kyselín, ktoré inhibujú enzým 5 - lipooxigenázy podporujúcu oxidatívne a zápalové procesy.

Produkty v rovnakej kategórii