Odběr novinek

Spirulina BIO 300 g

Doplnok stravy. Spirulina sa v posledných rokoch osvedčila predovšetkým ako veľmi účinný podporný prostriedok pri znižovaní váhy. Spirulina je zároveň bohatá na živiny (1g riasy ich obsahuje toľko ako celý kilogram zeleniny), a preto pomáha zaistiť, aby organizmu behom redukčnej diéty nechýbali.
Zľava Spirulina BIO 300 g Zobrazit většíZboží máme skladem

Blue step

19,02 € (ušetříte 5,58 €)

13,44 €

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Zloženie: 100% sladkovodná riasa Spirulina platensis (pri tabletách s prídavkom: obohatená železom, viazaným selénom a zinkom).
  Dávkovanie:  4 tablety 3x denne s jedlom zapiť väčším množstvom tekutiny, najlepšie vody
  Balenie: 1200 tablet, 300 g
  Upozornenie: Doplnok stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov.

  V programe NástrojeZdraví ® spoločnosť BLUE STEP spol. s ro. ponúka novú komplexnú starostlivosť o človeka. Zámerom je prinášať zákazníkom produkty, ktoré najviac zodpovedajú ľudskej prirodzenosti - produkty, ktoré nezanechávajú žiadne negatívne stopy na zdravie ľudí, ani na životnom prostredí. Výber produktov jednotlivých NástrojůZdraví ® je vedený tak, aby vo vás navodil rovnováhu a celkový pocit zdravia. Zaradenie výrobkov do ponuky predchádza starostlivý výber a konzultácie s poprednými odborníkmi v odbore. Zvyšovaním počtu NástrojůZdraví ® sa spoločnosť snaží, aby čo najlepšie pokryli potreby vášho tela i ducha.

  Blue step spol. s r.o., Jinonická 804/80, 158 00, Praha - Košíře

  Více informací

  Recenze

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. close