Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Hemann Femigard 300 ml

Náš TIP

Výpredaj!

Hemann Femigard 300 ml Zväčšiť
Doplnok stravy.

20,60 € s DPH

-1,20 €

21,80 € s DPH

Hemann

Dostupnosť: Skladom

Zloženie: Extrakt z myšieho chvosta (rebríček obyčajný), harmančeka kamilkového, púpavy lekárskej, medovky lekárskej, puškvorca obyčajného, voda, etanol, fruktóza.
Dávkovanie: 3 x denne malá lyžica pred jedlom zmiešať s 1 dcl vody.
Balenie: 300 ml
Upozornenie: Doplnok stravy. Ustanovené odporúčané dávkovanie sa nesmie prekračovať. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada pestrej stravy. Ukladať mimo dosah detí. Nie je vhodné pre deti do 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Firma HEMANN, s.r.o. bola v roku 1994 založená slovenskými vlastníkmi na účely spracovania guarany na tablety a elixíry. Až neskôr došlo k rozširovaniu sortimentu ako tonik z liečivých bylín, tak výrobe lčebné kozmetiky do dnešnej úrovne. Postupne ako bolo dosahované vedomosti o vstupnej kvalite, šetrnom spracovaní a výťažnosti liečivých bylín, firma rozširovala sortiment výrobkov. Účinná spolupráca našich odborníkov s pánom MUDr. Václavom Vydra, viedla k hlbším poznatkom o účinnosti výrobkov vyrábaných z liečivých bylín, majúcich širokospektrálny pôsobenie charakteristické pre použité liečivé byliny tj pre bylinná toniká (účinnosť v súlade s herbári viď. Dr. Mathioli, JAZentrich, Ing. Janča, Mária Treben, Daniel B. Mowrey i.) a nie výrobou z účelových extraktov, kedy výroba sa podstatne zjednodušuje a zlacňuje, avšak s obmedzeným spektrom účinkov. Firma Hemann, s.r.o., sa za dobu svojej existencie stala známou najmä pre vysoké koncentrácie bylín vo výrobkoch a teda aj príslušnú účinnosťou vyrábaných bylinných tonik.

Dodávateľ: HEMANN s.r.o., Okružná 1495, 739 11, Frýdlant nad Ostravicí - Frýdlant

Napísať recenziu

Hemann Femigard 300 ml

Hemann Femigard 300 ml

Doplnok stravy.

Produkty v rovnakej kategórii

 • 18. 06. 2024
  • Rýchlosť, spoľahlivosť.
 • 13. 06. 2024
  • Tovar prišiel hneď na druhý deň, keďže mám účet v rovnakej banke,... Viac
 • 13. 06. 2024
  • Maximálna spokojnosť. Nakúpim aj nabudúce.
 • 24. 05. 2024
  • Rýchlosť dodania, všetko na 100%