Odběr novinek

TCM Herbs 900 Nápoj čínskych MUDRcov 100 g

Doplnok stravy.
Nápoj čínských MUDRců 100 g Zobrazit většíZboží máme skladem

TCM Herbs


15,65 €

 • Popis produktu
 • Ohodnocení zákazníků
 • Produkty stejné značky
 • Zloženie (koncentrovaný bylinný prášek (1:5): Slzovka obecná - semeno 90 %, mandarinka obecná - perikarp pečený 10 %.
  Dávkovanie: Doporučená denná dávka je 4 gramy tj. 4 odmerky 1 x denne, najlepšie ráno (miesto čaju či kávy k raňajkám). Deti do 12 rokov užívajú polovičnú dávku. Pripravuje sa ľahko a to zaliatím instantného prášku horúcou vodou (cca 2 dcl) a po poriadnom rozmiešaní sa pije teplý (aj k jedlu). Prípadné častejšie močenie nie je na škodu.

  V prípade urýchlenia účinku slzovky (napr. u obezity či u závažnejších problémov) je možné zvýšiť dávkovanie a tento nápoj piť častejšie a to 2 – 3x denne.

  Balenie: 100g (obsah bylín v max. možnej koncentrácii 1:5, čo v našom prípade zodpovedá 500 g instantného prášku, z ktorých je možné pripraviť 25 čajov)

  Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívať v tehotenstve, pri chripke a prechladnutí.

  TCM Herbs® bola založená v roku 2001 MUDr. Petrom Hoffmannom, ktorý je tiež majiteľom tejto firmy, ktorá vlastní dovozné práva na import 100% prírodných bylinných produktov z Číny a z Belgicka (Taiwan). Ako už názov napovedá, skratka TCM (Traditional Chinese Medicine) znamená vo svete tradičnú čínsku medicínu a Herbs zase byliny. Spoločnosť vyvinula svoje know how, ktoré MUDr. Petr Hoffmann získal dlhoročnými skúsenosťami vo svojej praxi v tomto odbore a jeho liečebné postupy sú duchovným vlastníctvom a devízou tejto spoločnosti. Firma sa zaoberá tradičnou čínskou medicínou a jej bylinnými produktmi, tj. Dovozom, vývozom, maloobchodným a veľkoobchodným predajom, distribúciou a zásielkovou službou, publikačnou činnosťou, školením, propagáciou v médiách a poradenskou činnosťou v oblasti tradičnej čínskej medicíny.

  TCM Herbs, s.r.o., U Černé věže 315/6, 370 01, České Budějovice - České Budějovice 1

  Zdroj: www.patentnimedicina.cz

  Více informací

  Recenze

  Produkty v rovnakej kategórii

  Tento web využívá k analýzám a provozu tzv. cookies, používáním tohoto e-shopu vyjadřujete s používáním cookies svůj souhlas. Zistiť viac. close