Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Prechádzka ružovým sadom 100 tbl.

Novinka

Prechádzka ružovým sadom 100 tbl. Zväčšiť
Doplnok stravy.

13,55 € s DPH

TCM Herbs

Dostupnosť: Skladom

Zloženie (1 g vyrobený z 5 g bylín):

  • Huang qi (Kozinec blanitý - koreň)
  • Dang gui wei (děhel čínsky - koncová časť koreňa)
  • Chi shao (Pivoňka bielokvetá - červený koreň)
  • Hong hua (Svetlice farbiarsky - kvet)
  • Chuan xiong (Koprníček Walichův - stonka)
  • Tao ren (broskyňa obyčajná - semená)
  • Mikrokryštalická celulóza (MCC) 1%

Dávkovanie: 4 tablety 3x denne, deti od 3 rokov 2 tabletky 3x denne, zapiť vodou. Všeobecne sa užívajú v Číne byliny tak, že deti do 4 rokov užívajú 1/4 dávky dospelého, tj. 3 x 12 tbl, deti od 5 do 12 rokov rokov užívajú 1/2 dávky dospelého, tj. 3x2 - 4 tbl a dospelí potom 3 x 4 - 8 tbl denne. Inak v akútnom štádiu ťažkostí a podľa intenzity ťažkostí sa dávka v Číne zvyšuje na 2 - 3 x denné dávky, po zlepšení ťažkostí sa zase znižuje - všetko je vždy individuálne! V prípade vynechania alebo zabudnutia jednotlivé dávky možno užiť nasledujúcu dávku v dvojnásobnom množstve (napr. Pri opomenutí rannej dávky 4 tabliet si na poludnie možno vziať 8 tabliet, rovnako tak namiesto 3x denne 4 tablety možno užiť ráno a večer 2x6 tabliet a pod.). Tablety sa majú užívať najlepšie 15 minút pred jedlom alebo 30 minút po jedle (neznamená nutne byti naježený!).

Balenie: 100 tabliet / 30 g (100% prírodný, jedinou spojivové látkou je prírodný celulóza max. Do 1%; vyrobené z koncentrovaných bylín v pomere 5: 1, tzn. Že pri výrobe je použité 5 g sušených bylín na 1 g bylinných tabliet )

Upozornenie: Doplnok stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov a ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C v uzavretom obale.

Zdroj: www.patentnimedicina.cz

TCM Herbs® bola založená v roku 2001 MUDr. Petrom Hoffmannom, ktorý je tiež majiteľom tejto firmy, ktorá vlastní dovozné práva na import 100% prírodných bylinných produktov z Číny a z Belgicka (Taiwan). Ako už názov napovedá, skratka TCM (Traditional Chinese Medicine) znamená vo svete tradičnú čínsku medicínu a Herbs zase byliny. Spoločnosť vyvinula svoje know how, ktoré MUDr. Petr Hoffmann získal dlhoročnými skúsenosťami vo svojej praxi v tomto odbore a jeho liečebné postupy sú duchovným vlastníctvom a devízou tejto spoločnosti. Firma sa zaoberá tradičnou čínskou medicínou a jej bylinnými produktmi, tj. Dovozom, vývozom, maloobchodným a veľkoobchodným predajom, distribúciou a zásielkovou službou, publikačnou činnosťou, školením, propagáciou v médiách a poradenskou činnosťou v oblasti tradičnej čínskej medicíny.

Dodávateľ: TCM Herbs, s.r.o., U Čierne veže 315/6, 370 01, České Budějovice - České Budějovice 1

Zdroj: www.patentnimedicina.cz

Napísať recenziu

Prechádzka ružovým sadom 100 tbl.

Prechádzka ružovým sadom 100 tbl.

Doplnok stravy.

Produkty v rovnakej kategórii