Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Finclub Alermin Gums 15 g / 10 pcs.

Novinka

Finclub Alermin Gums 15 g / 10 pcs. Zväčšiť
Doplnok starvy. Nové žuvačky pre lepšiu zvládnutie alergických príznakov.

3,87 € s DPH

Finclub

Dostupnosť: Skladom

Nové žuvačky pre lepšiu kontrolu alergických príznakov ponúka až trojnásobok Perilly frutescens v jednej žuvačke (toto množstvo zodpovedá polovici kapsule produktu Aleracaps; tým pádom dve žuvačky = jedna kapsula Aleracaps).

Žuvačku sa odporúča žuť najmenej 10 až 15 minút, aby sa dostatočne uvoľnili obsiahnuté prírodné zložky.

Perilla frutescens obsahuje látky, ktoré pomáhajú zmierňovať reakcie na peľ, prach, huby či plesňové výtrusy. Výhodou produktov s Peril je, že neznižujú pozornosť, nevyvolávajú ospalosť ani nevytvárajú návyk.

Žuvačky sú praktické, kedykoľvek po ruke, nájdu svoje miesto v kabelke, batohu, aute či šuplíku v kancelárii.

Zloženie: gumová báza; sladidlá: izomaltu, xylitol, manitol, acesulfam K, sukralóza, taumatín; aróma; extrakt z listov Peril (Perilla frutescencs); arabská guma, látky protihrudkujúce prírodný stearan horečnatý, talok; farbivá: oxid titaničitý, CL potravinárska modrá 2; sójový lecitín (emulsifikátor); tocopherol.

Obsah účinných látok: v 1 žuvačke: 75 mg extraktu z Peril, čo zodpovedá 3,9 g čerstvých listov Peril.

Obsah: 10 ks / 15 g

Odporúčané dávkovanie: 1 až 2 kusy žuvačiek denne, žuvačku žuť kedykoľvek počas dňa, minimálne 10 až 15 minút, aby sa uvoľnili obsiahnuté prírodné zložky. Neprekročiť denné dávkovanie.

Upozornenie: Doplnok stravy. Udržiavať mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený deťom do 3 rokov a na používanie ako náhrada pestrej stravy. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Dbajte na rôznorodú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Spotrebujte do dátumu uvedeného na obale.

FINCLUB je česká spoločnosť, ktorá úspešne pôsobí na trhu už viac ako 15 rokov a v súčasnej dobe má k dispozícii 19 distribučných centier rozmiestnených v jednotlivých regiónoch Slovenskej republiky. Pre slovenský trh Finclub vyberá produkty, ktoré sú zamerané na konkrétne, špecifické problémy tunajších obyvateľov, a tento výber je vždy konzultovaný s poprednými odborníkmi z oblasti medicíny. Základnými piliermi spoločnosti sú hodnoty ako serióznosť, dôraz na osobný rozvoj a kvalita služieb a produktov. Finclub sa prostredníctvom svojich produktov a služieb snaží pomôcť všetkým na ceste k zdraviu, k úspechu a sebarealizácii.

Dodávateľ: FINCLUB PLUS, a.s., 739 94, Vendryně 144

Napísať recenziu

Finclub Alermin Gums 15 g / 10 pcs.

Finclub Alermin Gums 15 g / 10 pcs.

Doplnok starvy. Nové žuvačky pre lepšiu zvládnutie alergických príznakov.

Produkty v rovnakej kategórii