Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Sonnentor Ovocie na žilu BIO - porciovaný dvojkomorový 18 sáčkov

Novinka

Sonnentor Ovocie na žilu BIO - porciovaný dvojkomorový 18 sáčkov Zväčšiť
Ovocný čaj BIO, pre deti od 9 mesiacov.

3,96 € s DPH

SONNENTOR

Dostupnosť: Skladom

Naši biorarášci Rozárka, Levandulín a Vavrinec sú skvelá partia a prináša vám vždy samé dobroty. Tadááá, ten najlepší hasič smädu plný ovocia je tu! Jedinečná receptúra s malinami, jabĺčkami a jahodami zachutí každému raráškovi. Čaj je veľmi chutný aj za studena a veľmi rýchlo ho možno premeniť na vynikajúcu ovocnú bowle s čerstvými plodmi ovocia, medom a lístkami mäty.

Zloženie:

  • Šípok oplodí bio
  • Pomarančová kôra bio(20%)
  • Ibištek bio
  • Malina kúsky bio(6%)
  • Jablká kúsky bio(5%)
  • Jahody kúsky bio(2%)

Návod na prípravu: čajový sáčok prelejte vriacou vodou (200 ml), nevarte a nechajte 10 min. lúhovať. Pred podávaním vychlaďte na príjemnú teplotu.

Na prípravu čaju pre dojčatá sa používa prevarená voda vhodná pre dojčenskú výživu. Ak sa dosladzuje cukrom, odporúčané maximálne množstvo cukru na 100 ml nápoja je 5 g. V prípade, že čaj prisladzujete cukrom, nepodávajte ho dojčatám pokiaľ možno z fľaše cumlíkom, ale používajte čo najskôr hrnček. Nadmerné užívanie čaju s cukrom môže viesť k zvýšenej kazivosti zubov.

Skladovanie: Skladovať v suchu a chlade.

Sonnentor napĺňa ideu trvalo udržateľného rozvoja vo všetkých aspektoch procesu výroby. Od pestovania a nákupu byliniek cez ich spracovanie a výrobu až po samotnú distribúciu a predaj. Využívame alternatívne zdroje energie, vďaka ktorým znižujeme ekologickú a v dlhodobom meradle tiež finančnú náročnosť spoločnosti. Jedine tak môže radosť dlhodobo a udržateľne rásť.

Dodávateľ: Sonnentor s.r.o., premiestnení 943, 696 15 Čejkovice

BIO Ano
EKO Ano
VEGAN Ano

Napísať recenziu

Sonnentor Ovocie na žilu BIO - porciovaný dvojkomorový 18 sáčkov

Sonnentor Ovocie na žilu BIO - porciovaný dvojkomorový 18 sáčkov

Ovocný čaj BIO, pre deti od 9 mesiacov.

Produkty v rovnakej kategórii