Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Bomb Cosmetics Kúpeľový Balistik Raketa 160 g

Novinka

Bomb Cosmetics Kúpeľový Balistik Raketa 160 g Zväčšiť
Oh jééé. Som raketový muž! Vesmírna loď vychádzajúca z tohto sveta! Po celej galaxii sa prepletá planétami a hviezdami poháňanými éterickými olejmi z čierneho korenia a Tea Tree!

3,63 € s DPH

Bomb Cosmetics

Dostupnosť: Skladom

Šumivé kúpeľové gule ponúkajú dokonalú starostlivosť a uvoľnenie celému telu. Kúpeľová guľa prešumí pripravený kúpeľ, tým ju prevzdušní a uvoľní do nej príjemnú arómu. Počas teplého kúpeľa sa rozťahujú póry v pokožky a látky liečivých rastlín prenikajú ľahšie do pokožky a organizmu. Dobrá funkcia pokožky má vplyv na krvný obeh a ten následne ovplyvňuje funkciu celého tela. Obsiahnutý olej zostáva na hladine a po vystúpení z kúpeľa priľne na pokožke. Po osušení a zotretí zvyšného oleja je pokožka jemná a vláčna. Kúpeľ by mala byť neoddeliteľnou súčasťou relaxácie. Teplý kúpeľ s kúpeľovou guľou prináša osvieženie a relaxáciu a zároveň zanecháva pleť jemnú, vláčnu a hebkú.

Všetky kúpeľové bomby Bomb Cosmetics sú vyrobené z prírodných ingrediencií dovážaných z celého sveta, vďaka čomu sú šetrné aj pre citlivú pokožku a dokonale zmäkčujú vodu. Obsahujú aj čisté éterické oleje, ktoré vyživujú vašu pokožku a dokonale zlepšujú vašu náladu.

Aktívne látky:

 • prírodné esenciálne oleje,
 • bambucké a kakaové maslo.

Vlastnosti:

 • priemer bomby je 7,5 cm,
 • hydratuje a zvláčňuje pokožku,
 • uvoľňuje telo, myseľ i dušu,
 • jedinečný zážitok z každého kúpeľa,
 • ručne vyrobené z prírodných surovín,
 • bez konzervačných prísad
 • bez umelých aróm a farbív
 • 100% čisté esenciálne oleje
 • nevhodné pre detí do 3 rokov, obsahuje malé časti, nebezpečenstvo vdýchnutia.

Ako používať: Vhoďte guľôčku do teplého kúpeľa a sledujte ako šumí a zároveň hydratuje Vaše telo.

Balenie: 160 g

Zloženie: Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Sucrose, Parfém (Fragrance), Aqua (Water), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Lac (Milk), Hydroxypropyl Methylcellulose, Glycerín, DiPropylene Glycol, Potassium Silicate, Glycerín , Astragalus Gummifer (Gum Tragacanth), Hydrogenated Rapeseed Oil, Aróma (Flavor), Lecitín, Albumen, Potassium Sorbate, Propylene Glycol, Silica, Piper nigrum (Pepper) Fruit Oil, Melaleuca alternifolia (Tea8) oxides), Hexyl Cinnamal, CI 42090 (Blue 1), CI 47005 (Yellow 10), CI 16255, CI 16035 (Red 40), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 75300.

Upozornenie: Anglická firma zaoberajúca sa ručnou výrobou prírodnej kozmetiky za použitia tých najkvalitnejších ingrediencií, akými sú bambucké maslo, vzácne Esenciálne oleje získané z lístkov kvetov jazmínu a ruží zbieraných za ranného svitania na rozľahlých kvetinových poliach Bulharska, popredného svetového vývozcu ružového oleja. Všetko je vyrábané ručne vyškoleným personálom v Anglicku.

Hippokrates sa domnieval, že voňavý kúpeľ doplnená o pohárik vína a príjemnú muziku má liečivé účinky. Bômb Cosmetics sa s touto jeho múdrou filozofiou plne stotožňuje. Aby ste boli zdraví a v pohode, musia byť vaše telo a duša spokojné. My vám prinášame produkty plné starostlivo vybraných esenciálnych olejov, ktoré vašu dušu i telu určite urobia radosť.

Dodávateľ: JANIMAREX spol.s r.o., Přemyslova 505, 27801 Kralupy nad Vltavou

Napísať recenziu

Bomb Cosmetics Kúpeľový Balistik Raketa 160 g

Bomb Cosmetics Kúpeľový Balistik Raketa 160 g

Oh jééé. Som raketový muž! Vesmírna loď vychádzajúca z tohto sveta! Po celej galaxii sa prepletá planétami a hviezdami poháňanými éterickými olejmi z čierneho korenia a Tea Tree!

Produkty v rovnakej kategórii