Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Energy Sweet orange 10 ml

Novinka

Výpredaj!

Energy Sweet orange 10 ml Zväčšiť
Aromaterapeutická esencie. Zabudli sme, ako chutí svieže prebudenie, roztancované uvoľnenie a rozosmiaty deň? Esencia pomaranče prináša doslova šťavu do života! Kde panuje únava, slabosť, ochabnutosť, starosti a napätie ... tam je pomarančová sladkosť esencia na správnom mieste.

8,48 € s DPH

-2,55 €

11,03 € s DPH

Energy

Dostupnosť: Skladom

Použitie: antiseptické, antidepresívne, tonizačný

Použitie na telesnej úrovni:

 • stimuluje pečeň a tvorbu žlče (napomáha tráveniu tukov), má tonizačný účinok na žalúdok, upravuje trávenie: vhodný pri brušných kŕčov, bolestí, nechutenstvo, nevoľnosti, nadúvanie a grganie, zápchy
 • mierni nevoľnosť, napätie a bolesti hlavy
 • tíši búšenie srdca

Použitie z hľadiska psychiky:

 • upokojuje nervové vypätie, podporuje pokojný spánok
 • uvoľňuje frustráciu a popudlivosť
 • navodzuje radosť, rozpúšťa smútok a strachy
 • vyrovnáva extrémne výkyvy emócií
 • pomáha vyrovnať sa s depresiou (zlou náladou, ťažkými psychickými stavmi) pri nedostatku slnečného svitu, obľúbený predovšetkým v zimných mesiacoch

Účinky na duševnej úrovni:

 • pomáha ľuďom, ktorí príliš lipnú na riešenie problémov po svojom, aby si dokázali povedať o pomoc a tým im odľahčí od ťažoby starostí
 • podnecuje prispôsobivosť

Dávkovanie:

 • Inhalácia: 2-3 kvapky do difuzéra alebo odparovača.
 • Masáže: 4-6 kvapiek zmiešame s 20 ml rastlinného oleja.
 • Kúpele: Esenciu je nutné vždy najskôr rozmiešať v emulgátora (rastlinný olej, vysoko percentuálne smotana alebo ktorýkoľvek z terapeutických krémov Pentagramu®) a potom pridať do vody. Pre zvýšenie účinku je možné obohatiť kúpeľovú soľou Biotermal. Doba kúpeľa 20 minút.
 • Dávkovanie pre celotelové kúpele: 3-6 kvapiek rozmiešať s 20 ml oleja, 150 ml smotany alebo 1 lyžicou terapeutického krému. Pridáme do vane s teplou vodou.
 • Dávkovanie pre kúpele nôh: 2-5 kvapiek rozmiešať s 15 ml oleja, 75 ml smotany alebo 1 kopcovitú lyžičkou terapeutického krému. Pridáme do nádoby s teplou vodou, ktoré by malo byť toľko, aby dosiahla nad členky. Kúpeľ pôsobí cez reflexné plochy a body na chodidlách.

Zloženie: Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil

Upozornenie: Nie je určené na vnútorné použitie! Zabráňte kontaktu s očami! Ukladajte mimo dosahu detí.

Kontraindikácie: Nepoužívať pri slnení, hrozí nebezpečenstvo vzniku škvŕn na pokožke!

Pôvod: Brazília

Skladovanie: Uchovávajte v suchu, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia, pri teplote 10-25 ° C. Chráňte pred mrazom.

Spotrebujte do: viď. dátum na obale

Balenie: 10 ml

Začiatkom 90. rokov založená česká spoločnosť ENERGY predstavuje dnes nadnárodné zoskupenie združujúce pod svojím názvom pobočky a zastúpenia v rôznych častiach sveta. Výrobky spoločnosti Energy sú vyrobené z vysoko účinných, zaručene prírodných produktov, zostavených podľa princípov starej čínskej medicíny, avšak s využitím najnovších poznatkov fytoterapie, homeopatie, kryštáloterapie a biorezonancie. Prostredníctvom vlastného výskumu zaručuje značka Energy zákazníkom čo možno najkvalitnejšie a najčistejšie výrobné postupy a v tomto smere sa už dnes radí k svetovej špičke. Po ošetrení týmito produktmi je pleť dobre zásobená kyslíkom a pestrou paletou minerálov, vitamínov a celým radom biologických látok so silným regeneračným a vitalizujúcim účinkom na bunky kože.

Dodávateľ: ENERGY GROUP, a.s., Trójska 201/39, 171 00 Praha 7

Napísať recenziu

Energy Sweet orange 10 ml

Energy Sweet orange 10 ml

Aromaterapeutická esencie. Zabudli sme, ako chutí svieže prebudenie, roztancované uvoľnenie a rozosmiaty deň? Esencia pomaranče prináša doslova šťavu do života! Kde panuje únava, slabosť, ochabnutosť, starosti a napätie ... tam je pomarančová sladkosť esencia na správnom mieste.

Produkty v rovnakej kategórii