Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

BrainMax Testamento 120 rastlinných kapsúl

Novinka

BrainMax Testamento 120 rastlinných kapsúl Zväčšiť
Výživový doplnok.

29,13 € s DPH

BrainMax

Dostupnosť: Skladom

Testamento je späť av aktualizovanom zložení. Spätinásobili sme obsah zinku a vitamínu D. Výživový doplnok, ktorého zloženie je postavené na látkach, ktorých účinky na udržanie normálnej hladiny testosterónu u mužov a hormonálnej rovnováhy u žien boli opakovane preukázané v najnovších štúdiách. Súčasná legislatíva nám však neumožňuje uvádzať účinky jednotlivých látok.

Látky v Testamentu podieľajú na udržaní hormonálnej rovnováhe rovnako dobre u žien ako u mužov. Ashwagandha, extrakt zo brokolice i žihľavy, maca, zinok a vitamín D spoločne pôsobia v synergii ako látky s vedecky preukázaným účinkom.

Vhodné pre všetkých jedincov orientovaných na:

  • Posilnenie hladiny testosterónu u mužov.
  • Posilnenie hladiny progesterónu "tehotenského hormónu" u žien.
  • Posilnenie sexuálneho libida
  • Zlepšenie tréningových výsledkov.
  • Energetická hladina.
  • Zníženie estrogénovej dominancie u žien aj mužov.
  • Hormonálnu optimalizáciu u žien aj mužov.

Dávkovanie: 4 kapsule naraz v netréningové dni ráno s jedlom. V tréningové dni 4 kapsule pred tréningom. Pokiaľ užívate v kombinácii s Daggerom, potom je vhodné užívať buď zase ráno s jedlom alebo s večerou pred spaním a Dagger užívať vždy pred tréningom.

Balenie obsahuje 120 vegánskych kapsúl. 1 dávka je obsiahnutá v 4 kapsuliach. 1 balenie teda obsahuje 30 dávok.

Zloženie: Punica granátum extrakt, Bio Ashwagandha, Nettle root 1:10 extrakt, Maca 1:10 extrakt, Oyster extrakt, Zinc bisglycinate, Vitamine D3, Extrakt z brokolice, Carnitine tartrate, Black pepper extract.

Protispekavé látky: oxid kremičitý, fosforečnan vápenatý, stearát horečnatý.

Upozornenie: Ukladať mimo dosahu detí. Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Dodržujte zdravý životný štýl. Pri izbovej teplote na suchom tmavom mieste.

Firma BrainMax vyrába vlastné doplnky stravy, ktoré sú postavené na najnovších vedeckých poznatkoch na prekonávanie vlastných limitov. Doplnky stravy, ktorých zloženie je navrhnuté podľa najnovších poznatkov z oblasti zvyšovania mentálneho i fyzického výkonu a optimalizácie zdravia v spolupráci s Mgr. Adamom Česlíkom. Všetky produkty sú vyrábané v Českej republike z prvotriednych surovín s vysokou biodostupnosťou. Veľký dôraz je kladený na minimalizáciu balastných zložiek a umelých sladidiel.

Ich misiou je prinášať na trh najkvalitnejšie produkty, najhodnotnejšie informácie, najlepšie služby pre klientov a byť svojim transparentným a férovým prístupom vzorom pre ostatné firmy. Aktuálne pôsobí v Česku, Slovensku, Maďarsku, Poľsku a Rumunsku.

Dodávateľ: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Muglinov, 712 00 Ostrava

VEGAN Ano

Napísať recenziu

BrainMax Testamento 120 rastlinných kapsúl

BrainMax Testamento 120 rastlinných kapsúl

Výživový doplnok.

Produkty v rovnakej kategórii