Zdraví Global
Zdraví Global
Zdraví Global

Dr. Popov Otylka bylinný čaj 50 g

Novinka

Dr. Popov Otylka bylinný čaj 50 g Zväčšiť
Doplnok stravy. Otylka®. Bylinný čaj Dr. Popova pri nadváhe.

2,32 € s DPH

Dr. Popov

Dostupnosť: Skladom

Bylinný čaj Otylka Dr. Popova obsahuje maté zelené pre kontrolu hmotnosti a správny metabolizmus tukov a ružový ibištek s túžobníkom a čakankou, ktoré napomáhajú odvodnenie organizmu a celkovému osvieženie.

Zloženie: ružový ibištek kvet, maté zelené list (25%), vres vňať, čakanka vňať, tymian vňať, túžobník vňať, lipkavec vňať

Dávkovanie: Jednu čajovú lyžičku čaju preliať 0,25 l práve vriacej vody, prikryť, 15 min. vylúhovať. Vypiť po skoré večeri. Maximálna denná dávka obsahuje 525 mg ibišteka, 375 mg maté, 135 mg čakanky a 500 mg túžobníka.

Balenie: 50 g

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti. Ukladať mimo dosahu detí. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračovať odporúčané denné dávkovanie.

Firma Dr. Popov je popredný český výrobca bylinných čajov a mastí, kozmetiky a potravinových doplnkov. Nadväzuje na dlhoročnú rodinnú bylinkárskej tradíciu. Už dedko zakladateľa firmy bol mnoho rokov lekárom vo francúzskych kolóniách v Afrike, druhú časť života pôsobil v Čechách. Po celý život používal na liečenie svojich pacientov tiež byliny. Na jeho prácu nadviazal syn Vladimír, veľký znalec bylín a ľudový liečiteľ. Pokračovateľom rodinnej tradície je vnuk RNDr. Pavel Popov.

Dodávateľ: Dr. Popov s.r.o., Plzeňská 857, 348 15, Planá

Napísať recenziu

Dr. Popov Otylka bylinný čaj 50 g

Dr. Popov Otylka bylinný čaj 50 g

Doplnok stravy. Otylka®. Bylinný čaj Dr. Popova pri nadváhe.

Produkty v rovnakej kategórii